Registrovat se

Nadcházející akce:

Beskydárium

Zpět

Informace:

 • Beskydárium
 • 26-28.10.2012
 • V klubovně v 10:00
 • Na nádraží v 15:47
 • Oblečení na horolezeckou stěnu, pevnou obuv na výšla, čelovku, spacák, karimatku, jídlo na víkend, KPZ, uzlovačku, kroj a 150Kč-250Kč(podle účasti), doporučujeme vzít si i tenisky na horolezeckou stěnu.
 • Rožnováci:Adamíra, Dave, Elišák, Jackobe, Kača, Klára, Leny, Pedro, Richmond; Krnováci: Adam, Anička, Charlie, Mišák, Lasička, Sojka, Stopař, Slimák, Zapoměnka
 • V pátek ráno jsme se sešli spolu s Krnovským oddílek K3 u naší klubovny. Sotva jsme si vybalili věci, už se hrály seznamovací hry a další hry na odlehčení nálady, jelikož jsme se ještě moc neznali. Ve dvanáct hodin jsme vyrazili na nádraží, odkud jsme jeli na Pustevny. Prohlédli jsme si tamější stavby a dále naše kroky vedly k soše Radegasta, ke kapličce a zpět do Rožnova. Nebe bylo zatažené a foukal chladný vítr, avšak my jsme si udržovali dobrou náladu a celou cestu jsme si předávali až do klubovny dvě klíšťata (dva kolíčky v rámci hry). Dorazili jsme po páté hodině. Udělala se večeře a počkalo se na opozdilce, kteří slíbili že se přidají na akci později. Poté se zahájila večerní hra "Po stopách Radegasta". Utvořily se čtyři skupinky a každá musela projít poznávací trasu Rožnovem, kde plnili různé úkoly. Tuto hru vyhrála skupina: Mišák, Sojka a Adamíra. Návrat ze hry byl okolo deváté hodiny, tak se moc neotálelo a šlo se brzy spát.
  Další den bylo v plánu přivstanout si a jít do Dřevěného městečka a Skanzenu, ale tento plán nám zhatilo počasí, tak jsme den alespoň zaplnili společnými hrami. Po obědě, kdy stále nepřestávalo pršet, jsme se rozhodli že navštívíme alespoň interaktivní expozici o Rožnově a jeho historii. Po návratu z expozice a večeři jsme šli rovnou na horolezeckou stěnu, kde si každý mohl zkusit zdolat jednu z možných trasu a nebo balancování na laně. Ti, kteří právě nemohli lézt, tak alespoň hráli míčové hry .
  V neděli se mělo jet do Teplic nad Bečvou, kde Krnováci navštívili Aragonitovou jeskyni a Hranickou propast. Náš oddíl se tohoto programu už nezúčastnil, kvůli malému zájmu o účast a tak jeli Krnováci sami.

Fotky z akce